Gizlilik Sözleşmesi

Tifika.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Tifika.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Tifika.com bünyesinde kullanılmaktadır. Tifika.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Tifika.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Tifika.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla barcin iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Tifika.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Mail listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız” linkine tıklayarak, ya da “Reklam ve duyuru e-postalarını almak istemiyorum” başlıklı info@tifika.com adresine e-posta atarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tifika.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Tifika.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Tifika.com’a dilediğiniz an info@tifika.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Bize aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

 

Tifika Bilgi İletişim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi

 

Adres: Ankara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi E Blok Alt Zemin Kat No: 24/A 06830 Gölbaşı Ankara

 

Telefon: +90 5335744249

E-posta: info@tifika.com